Kontserdikülastaja teejuht

Meil on tõesti väga hea meel, et oled otsustanud tulla koos meiega Mardule suure suve ja sääsepirina algust tähistama. Selleks, et kõik läheks hästi ja ladusalt, on siin Sulle paar juhist sellest, mis toimuma hakkab, kuidas kohale jõuda, mida kaasa võtta ja kellele helistada või sõnum saata juhul, kui oled teelt eksinud või tekib küsimusi, millele siit kirjast vastust ei leia.

Ajakava:
Laupäev, 04.06
17.00 avab uksed kohvik “Magda”
19.00 algab kontsert. Esinejate ülesastumise järjekord on: Verbarium, Barbariz, Trio Porteleki/Tärn/Pärnoja, Micucu.
Ca 23.00 astub pulti dj Sander Mölder, kes krutib helisegusid pea üheni öösel.

Pühapäev, 05.06
Ca 4.00 läheb Rait soovijatega Mardu taha metsa
10.00-12.00 hommikusöök. Kes ööbima jäävad ja hommikusööki soovivad, siis kontserdijärgsel päeval avab kohvik taas oma uksed, et enne kojumikut kõigile kõhutäidet pakkuda ja veeta üks mõnusalt laisk hommikupoolik.

Lapsed:
Dagmar Tipu Looduskoolist hoolitseb selle eest, et lastel oleks tegevust, rõõmu ja teadmistega vürtsitet lusti võrdselt lapsevanematele pakutavate muusikaliste rännakutega. Dagmari plaanitud tegevused sobivad kõige paremini põngerjatele vanuses 4-10 aastat.

Toidu- ja joogikraam:
Kõhutäie eest hoolitseb tänavu igapäevaselt Von Krahli Aed restoranis peakokana toimetav Riho Heinmets. Kogu arveldamine käib Sääsepirinal sularahas ja lähimad pangaautomaadid on suurtes linnades. Sestap täitke kukrud enne, kui olete ninad Soomaa poole pööranud. Tasub varuda ka münte.

Toidu kõrvale pakume ka joogipoolist. Seda on mitut sorti ja alkoholiga kui ilma. Kotka pruulikoja õllemeistrid toovad seekord muu hea kõrval Sääsepirinale oma värske eriõlle, mille nimeks Hüüp! Ja Ungarist oleme ise kohale tarinud Somlo veine.

Oleme tänulikud, kui panustate meie kokku veetud ja vaaritet kraamile selmet oma piknikukorviga tulla.

Võtke kaasa:
- maksekorraldus sissepääsu lunastamiseks;
- soojad riided (vastu ööd kipub õhk ikka jahedaks minema), midagi istumise alla oleks ka hea mõte;
- sääsetõrje vahend (jah, pirin on alanud!);
- isiklikuks tarbeks mõeldud ravimid jms kui olete allergiline või vajate muul moel turgutust;
- sularaha (sh münte) tuleks ka kindlasti kaasa võtta, sest kohvikus meil kahjuks kaardimakse võimalust ei ole.

Mis veel:
- Karuskose talu pererahvas pakub võimalust minna kontserdipäeval kell 14.00 kanuumatkale. Tulekust palutakse anda teada info@seakayakingestonia.com
- 3.-5. juunini toimub RMK Soomaa looduskeskuse juures Kõrtsi-Tõramaal ühepuulootsiku ehituse koolitus, kust olete oodatud läbi astuma ja ühepuulootsiku valmimist uudisatama. Rohkem infot siin.

Kuhu tulla:
Mardu talu asub Tipu külas, Kõpu vallas, Viljandimaal. Kõpu-Jõesuu mnt 18. kilomeetril. Parkimine toimub maantee ääres, palun järgige Maanteeameti märgistust.

NB: Telefonilevi Soomaal on nadi. Seega lugege kiri veelkord läbi ja pange näpp enne sõitma hakkamist korraks veel kaardile. Juhuks, kui siiski teelt eksite, siis võite igaks petteks helistada Anule: 505 8390 või Raidile: 5346 7391

Kohtumiseni Soomaal juba õige pea!

Anu, Dagmar, Liina ja Rait