Instagram

Sääsepirina Alguse Kontsert vol2, 31. mail Soomaal

Tänavu tähistame suve algust ja suurest sääsepirinast vaba aega maikuu viimasel päeval. Kui mullu kogunesime Mardu talu hoovil, siis sel aastal kolime Sääsepirina Alguse Kontserdiga Tipu Looduskooli õuele.

Eelmise aasta kogemus ainult kinnitas, et Soomaa loodus ja hoolega valitud muusikud mõjuvad koos imeliselt!
Niisiis, 31. mail 2014 kell 19.00 algaval Sääsepirina Alguse Kontserdil vol2 astuvad üles:
 • meditatiivsele elektro-shamanistlikule rännakule viiv Sädelev Kass;
 • Cirkl, selle nime taga on Liis Ringi alter ego ja tema loomingu popilikumad katsetused;
 • Mari Kalkun & Pastacas ehk Ramo Teder. Mari on pärimusmuusik, Pastacas teeb ilusat ja veidrat folktroonilist muusikat ja koos on Kalkun&Teder esinenud varemgi;
 • Marten Kuningas. Tema debüütplaati on arvustatud kui ausat, kavalat ja peaaegu täiuslikku, aga esitlusele tulevad ka uued laulud teiselt ilmuvalt kauamängivalt.

 • Lisaks heale muusikale hellitame teie kõhtusid – seame ajaloolisesse Tipu koolimajja sisse restorani üheks õhtuks, kuhu oleme kutsunud toimetama Soomaa rändkoka Maigi Loite. Menüü saab olema vägev!

  Lastele pakume uurimis- ja avastamisrõõmu looduskooli õuealal. Tipu Looduskool igapäevaselt just lastega tegelebki, aitab neil loodusega sinasõbraks saada.

  Aga see ei ole veel kõik! Kontserdipäeval tasub Soomaale tulla juba varem. Soovijatel on võimalik minna enne kontserti retkele kas jalgsi rappa või kanuuga jõele. Ning samal päeval avame Mardul Gram stuudio ehtekunstnike rändnäituse “Ümber nurga”.

  Võta pere ja sõbrad ühes, osta pilet ja tulge kontserdile!


  Kontserdi korraldajad on Tipu Looduskool ja Mardu stuudio.

  Lisa kommentaar

  Email again: